Jest wyrok: Gmina musi zapłacić blisko 550 tysięcy złotych

1723

Prawie pół miliona złotych plus odsetki i koszty procesu będzie musiała zapłacić Gmina Trzebnica firmie ART Budownictwo, wykonawcy robót budowlanych w SP nr 2. Sąd w pełni uznał roszczenia firmy. Jak do tego doszło? O tym piszemy w papierowym wydaniu.

A poniżej publikujemy wyrok wraz z uzasadnieniem

3 KOMENTARZY

  1. to bardzo duża kwota , teraz trzeba odpowiedzieć na pytanie ?:
    1. który z urzędników powinien ponieść konsekwencje i jakie ( w tym za odsetki karne , bo przecież ktoś się uparł aby ten proces rozpocząć ) ?
    2. jakie konsekwencje poniesie firma prawnicza obsługująca UM Trzebnica – koszty procesowe to prawie 35 000. Ciekawe czy w ogóle zrezygnowała z własnych kosztów obsługi tego procesu ?

  2. Obserwowalem z uwaga prace tej firmy, poniewaz nie wierzylem, ze wykonanie tych prac w takim czasie jest w ogole mozliwe. Oni tam pracowali po 16 godzin dziennie, caly tydzien – a jakosc, przerosla oczekiwania. Przykre, ze tak ich potraktowali.

  3. Zasada jest prosta – jak się nie ma pieniędzy to się nie buduje a jak się już buduje ich nie mając to się kombinuje, no i przekombinowali p. Burmistrz i cała jego obstawa z Z…..m naczelnikiem na czele. Jak widać to nie pierwsza tego typu sprawa kończąca się właśnie w ten sposób. Należy zapytać dlaczego mieszkańcy gminy to znoszą, uciekają z budżetu setki tysięcy złotych (to pieniądze obywateli) a oni dalej wierzą w świętość Burmistrza??? Ludzie obudźcie się!!!
    Fakt, cel osiągnięty – Szkoła otwarta, ciekawe skąd teraz wezmą się pieniądze na zapłatę zobowiązania powiększonego o koszty sądowe, odsetki, należność prawnika etc., przecież ani Z…….y ani Burmistrz z domu nie przyniosą. Wiecie co, a myślę, że powinni raz za choćby przynieść za częściowe odkupienie swojej winy… Cel i tak władzy został osiągnięty bo kolejna kadencja trwa…

ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here