Świętowali Diamentowe Gody

650
Państwo Halina i Stanisław Żuchora swoje Diamentowe Gody świętowali wspólnie z rodziną. Na uroczystości obecny był również Burmistrz Miasta i Gminy Prusice Igor Bandrowicz

60 lat pożycia małżeńskiego Państwu Halinie i Stanisławowi Żuchora minęło 12 stycznia 2016 roku, gdyż Jubilaci swój związek małżeński zawarli 12 stycznia 1956 roku w Skokowej. Uroczystość Diamentowych Godów poprowadziła Kierownik Urzędu Stanu Cywilnego w Prusicach Alicja Woźniak, natomiast życzenia, gratulacje oraz odznaczenia od Prezydenta RP Jubilatom wręczył Burmistrz Miasta i Gminy Prusice Igor Bandrowicz.

60 lat wspólnego życia, to piękny wiek bycia razem, który warto podziwiać. Jubilaci zapytani o receptę na tak długie wspólne życie, odpowiedzieli jednogłośnie:

„Miłość, bycie razem, cierpliwość i wyrozumiałość”.

Z okazji tego wyjątkowego Jubileuszu – 60-tej Rocznicy Ślubu My także składamy najserdeczniejsze życzenia Drogim Jubilatom, życzymy zadowolenia z każdego nowego dnia oraz przeżycia w szczęściu i zdrowiu jeszcze wielu pięknych rocznic, a także aby dalej szli przez życie, trzymając się mocno za ręce, zawsze uśmiechnięci, zawsze razem, zawsze pewni swoich uczuć.

 

Dorota Leń

ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here