SP im. ks.Jana Twardowskiego w Powidzku: Dzień Babci i Dziadka

269

W dniu 22 stycznia 2016 roku o godzinie 13.30 po raz kolejny w naszej szkole odbyła się uroczystość Dnia Babci i Dziadka. W tym roku wzięło w niej udział 180 babć i dziadków. Rozpoczął ją dyrektor szkoły – Jerzy Siuda, który przywitał zaproszonych gości. Następnie życzenia Babciom i Dziadkom złożył Burmistrz Gminy Żmigród Robert Lewandowski.

Dzień Babci i Dziadka w naszej szkole to szczególna uroczystość, na której wnuczęta mogą wyrazić miłość, szacunek i przywiązanie do swoich dziadków. Dzieci, które tego dnia zaprosiły do szkoły swoich dziadków przygotowały część artystyczną, na której zaprezentowały swoje umiejętności aktorskie oraz wokalne, wręczyły Babciom i Dziadkom kwiatki, złożyły życzenia oraz zaprosiły na słodki poczęstunek.

Miłą niespodzianką dla zaproszonych gości była zabawa taneczna, którą prowadził zespół muzyczny „Ojciec i Syn”. Dzieci wraz ze swoimi dziadkami mogły bawić się i tańczyć. Mamy nadzieję, że Nasi Drodzy Goście miło spędzili czas i na długo ten dzień zapadnie w ich pamięci.

Główną organizatorką uroczystości była Elżbieta Rychlicka. Uroczystość jednak nie udałaby się bez pomocy i wsparcia wszystkich pracowników szkoły.

ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here