Oddam – potrzebuję, czyli bezpłatna pomoc

978

Czasem w naszych domach zalegają niepotrzebne, a sprawne jeszcze sprzęty, ubrania w których już nie chodzimy, zabawki dla dzieci. Nie bardzo wiadomo co z nimi zrobić.

Pod hasłem „Pomagaj razem z NOWą”, publikujemy informacje o rzeczach, które ktoś ma do oddania lub których potrzebuje. Zgłoszenia zbieramy telefonicznie pod numerem tel. 71 387 21 31  lub mailowo na adres redakcja@nowagazeta.pl.

I tak, jeśli ktoś będzie miał na przykład do oddania biurko, to prosimy o telefon lub informację na maila: co jest do oddania, w jakiej miejscowości, czy istniej możliwość pomocy w transporcie, numer kontaktowy. Wszystkie propozycje rzeczy do oddania będziemy publikować na łamach naszej gazety. Warunkiem ukazania się ogłoszenia jest to, że oddawane przedmioty muszą być przekazywane za darmo i muszą być w stanie umożliwiającym korzystanie z nich.

Osoby, które będą czegoś potrzebowały również będą mogły zgłaszać swoje potrzeby. Jeśli zrobią to mailowo, powinny dokładnie napisać czego potrzebują, na przykład: przyjmę ubrania i buty zimowe dla chłopca w wieku 4 lat, numer telefonu, miejscowość.

Mamy nadzieję, że dzięki akcji stworzymy lokalną tablicę pomocy, która będzie funkcjonowała nie tylko w okresie świątecznym, ale i przez cały rok.

Szanowni Czytelnicy, w imieniu rodziny, która znalazła się w trudnej sytuacji, bardzo prosimy o niezniszczone ubrania i obuwie. Dla 14-letniej dziewczynki potrzebne są ubrania na 167 cm (dziewczynka waży 67 kg) i obuwie w rozmiarze 38-39. Osoby, które chciałby podarować potrzebującej ubrania proszone są o kontakt z redakcją pod nr tel. 71 312 19 62 lub mailem redakcja@nowagazeta.pl. 


W dalszym ciągu pomocy potrzebują:

Starsze małżeństwo z dwójką dzieci pilnie potrzebuje mebli pokojowych (2 wersalki-dla dwójki dzieci, stół, itp.)

Potrzebna jest pomoc dla samotnej matki z trójką dzieci: W tej chwili dzieci najbardziej potrzebują używanego sprzętu (telefonu komórkowego, laptopa lub komputera) – zgłosiła kobieta.

 

Zgłosiła się do nas Pani, która może zaoferować pomoc w postaci  ubrań damskich i męskich a także dla małego dziecka ok. 2 lat, zabawki, pościel dziecięca. Jeśli jesteś zainteresowany zadzwoń, tel. 602-141-322 lub 601-447-475

 

 

Jeśli chcesz pomóc skontaktuj się z nami:

tel. 71/ 387-21-31

redakcja@nowagazeta.pl

 

ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here