Czołówka w Komorowie, ranna 84-latka

863

Do wypadku doszło 11 stycznia ok. godz. 20 w Komorowie. Kierujący samochodem marki ford transit, 25 – letni obywatel Ukrainy, na prostym odcinku drogi z nieustalonych przyczyn zjechał na przeciwległy pas ruchu i zderzył się z prawidłowo jadącym z naprzeciwka samochodem osobowym marki renault laguna, kierowanym przez 62 – letniego mieszkańcem gminy Milicz.

Fordem podróżowały 2 osoby, w renault jechało 2 pasażerów, wszystkie uczestniczące w wypadku osoby wyszły z pojazdów o własnych siłach, jednak obrażeń ciała doznała 84 – letnia pasażerka renault, również mieszkanka gminy Milicz. Kobietę, u której lekarze stwierdzili złamanie mostka, odwieziono do szpitala. Pozostałe osoby odmówiły pomocy medycznej, nie uskarżając się na żadne dolegliwości.

Ruch był początkowo wstrzymany w obu kierunkach. Na miejsce przybył zespół ratownictwa medycznego, 2 jednostki straży pożarnej, policja i straż miejska, która kierowała ruchem. Akcja trwała 3 godziny. Po tym, jak policja zakończyła swoje działania strażacy usunęli skutki wypadku i przekazali drogę przedstawicielom służby drogowej. Kierujący byli trzeźwi, o zdarzeniu poinformowano Konsulat Generalny Ukrainy w Krakowie.

 

ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here