Oświetlenie Armii Krajowej

243

Od pewnego czasu trwają prace przy wymianie oświetlenia ulicznego na ulicy Armii Krajowej w Trzebnicy. W tym tygodniu na postawionych wcześniej nowych słupach montowane są lampy i ciągnięte kable. W związku z tym rozpoczęły się niedogodności dla mieszkańców osiedla – brak prądu w domach. Światło wyłączane jest między godziną 8 a 9 rano i włączane około 17. Mieszkańcy są niezadowoleni. Rozumieją konieczność wykonywania prac, ale pytają, czy koniecznie muszą być pozbawieni prądu akurat przed największymi świętami w roku.

Ponadto bulwersuje ich to, że słupy są krzywo wkopane, kable wiszą w powietrzu, a nie są pod ziemią, a na chodniku panuje ogólny bałagan: wykopana kostka brukowa, rozryta ziemia.

Pytają, czy bałagan będzie długo trwał i kto go posprząta. Pomimo tego, że we wtorek nowe latarnie już świeciły mieszkańcy ulicy obawiają się, że nocą rozkopany chodnik może stanowić zagrożenie, bo łatwo o upadek i zranienie się.

Prace wykonuje Tauron. Wszystkie pytania mieszkańców przekazaliśmy rzecznikowi prasowemu tej firmy, czekamy na odpowiedzi.

ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here