Nieszczęśliwy wypadek w Kałowicach. Nie żyje nauczycielka

70

W piątek, 27 listopada, na terenie jednej z posesji w Kałowicach wydarzył się nieszczęśliwy wypadek, w wyniku którego zmarła Krystyna Tyczka – nauczycielka ze Szkoły Podstawowej nr 3 w Trzebnicy. Jak powiedział nam małżonek pani Krystyny, tragedia wydarzyła się podczas przecinania drewna przy pomocy piły stołowej, tzw. krajzegi – odbity od piły kawałek drewna uderzył ją w głowę. Kobieta straciła przytomność. Mąż natychmiast wezwał pogotowie, panią Krystynę odwieziono do szpitala w Trzebnicy. Po wstępnych badaniach została przetransportowana do wrocławskiego szpitala im. Marciniaka, gdzie przeszła operacje. Niestety lekarzom nie udało się uratować życia pani Krystyny – zmarła po pięciu dniach w szpitalu.

Prokuratura prowadzi czynności w sprawie nieszczęśliwego wypadku.

Krystyna Tyczka miała 54 lata. Uczyła w Szkole Podstawowej nr 3 informatyki. Była bardzo lubiana i szanowana – zarówno przez uczniów jak i przez pracowników szkoły. W szkole wystawiono księgę kondolencyjną, w dniu pogrzebu lekcje będą skrócone.

Pogrzeb Krystyny Tyczki odbędzie się dziś (10 grudnia). Uroczystości pogrzebowe rozpoczną się mszą św. o godz. 13, w kościele parafialnym w Cerekwicy. Pochówek nastąpi po mszy św. na cmentarzu w Prusicach.

 

ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here