Mikołajkowy pociąg czyli porażka na całej linii

3642

Miało być tak pięknie – bezpłatny przejazd z Mikołajem, zwiedzanie nowoczesnego pociągu, loteria i animacje dla dzieci, mnóstwo atrakcji i wspaniała zabawa. Był tłok, ścisk, płacz rozczarowanych dzieci, które – mimo wcześniejszych zapisów – do pociągu nie weszły. Był kompletny chaos i wściekłość rodziców, którzy nie wiedzieli jak mają pocieszać maluszki – co bardziej zdesperowani upychali dzieci w przejściach. Tymczasem organizatorzy jak gdyby nigdy nic, z uśmiechem rozdawali ulotki z rozkładem jazdy nowej linii. O porażce szumnie reklamowanej, mikołajkowej imprezy przeczytacie w kolejnym wydaniu NOWej.

15 KOMENTARZY

  • skoro pana dzieci bynajmniej nie były zadowolone to oznacza,że także płakały? No chyba,że chodzi panu o przynajmniej

 1. No cóż powiem tak wsiadłam z córkami 7 letnia i roczną na stacji w Rawiczu nie było gdzie stać a co dopiero usiąść. Po 10 minutach nie było czym oddychać zrobiło się tak duszno. Po krótkim namyśle doszłam do wniosku ze jak juz pofatygowalam sie i zabrałam cała rodzinę to chociaż przyjadę kilka stacji i i w zmigrodzie wysiade a stamtąd odbierze nas mąż. I tak zrobiłam czego nie żałuję bo dalszej drogi nie dałabym rady wytrzymać.
  I proszę mi wierzyć że nie byłam jedyną osobą która tak zrobiła! !!! Porażka

 2. A jak jest tłum na koncercie, to też wg Was nazywa się porażką?! Jak dla mnie to wspaniałe, że KD mogą się cieszyć tak dużym zainteresowaniem! Mojemu Dziecku nie udało się wsiąść, ale spotkał Mikołaja tak jak było obiecane,upominki także były,wiec i uśmiech na buzi był. KD trzymam kciuki za Wasz rozwój. Pzdr 🙂

 3. My byliśmy zadowoleni, siedzieliśmy w przedziale dla VIPów, u nas był Mikołaj, bez tłoku, prezenty, zabawa, ale trzeba było być z burmistrzami i tyle, a inni niech się tłoczą. KD to było dno organizacyjne z waszej strony

 4. Od bardzo bardzo dawna Koleje Dolnośląskie gardzą klientami z Trzebnicy. Teraz pora na oborniczan, żmigrodzian, rawiczan… K

  toś postanowił wyraźnie wykorzystać dzieci w reklamie. Na wypadek gdyby impreza nie cieszyła się zainteresowaniem pozyskano zapychacz w postaci przedszkoli. Zrobiono zapisy i tak dalej. W międzyczasie w internecie i na stacji Wrocław Główny zaproszono na ten pociąg wszystkich chętnych. Frekwencja dopisała, więc dzieci stały się niepotrzebne. Skandal.

 5. Jechałem w kiblu i tłoku nie było. Tylko 3 osoby stały, a 10 siedziało na sedesie. Więc więcej siedziało niż stało. Kibel super-hiper, trochę śmierdziało, ale za darmo, więc nie ma co narzekać.

 6. Oczywiscie, nie ma jak to PR. Przynajmniej spokojnie można piwko wypić a i fajeczkę zapalić, nie ma tych całych monitoringów i tak dalej. A tu co? Biednego faceta z psem wyrzucili z tego cud miód pociągu . No i co ze palił i pił (taka mała cytrynóweczka to nic) a że był biedny to i nie miał na kaganiec dla psa, ale czy to powód by od razu wyrzucac człowieka z pociągu? SKANDAL JEDEN WIELKI! Ja tam wolę by zostało jak było, jak nie ma kasy to i kierpoć 2 zł przyjmie i ogólnie dobrze jest jak jest w pociągach z Rawicza, nam tu KD nie potrzebne ze swoimi klimami i wypasem.

 7. W koncu ktoś sie odważył naoisać prawde o wspaniałych Kolejach Dolnośląskich Jak zawsze w KD Ściema to samo było na 150 lat kolei w Lubaniu. Jednym Słowem PORAŻKA. Koleje Dolnośląskie zbliżają ludzi tam są zawsze tłoki.

 8. Tak, taki TŁOK na premierze nazywa się SUKCESEM. Ludzie walą do KD i mają rację, przewizeźli 3000 ludzi, nie weszło 300, bo było za dużo ludzi a za krótkie perony, i mówicie że to PORAŻKA? Żal to można mieć dla tych co zapisywali dzieci w szkołach, ale z tego co wiem KD nie miało z tym NIC WSPÓLNEGO!

 9. Cha, cha, znowu czyjaś złośliwość wobec KD, bo przecież KD zawsze niewinne i chcą zawsze jak najlepiej. Niech zgadnę – to wina Newagu, że wyprodukował za krótkie pociągi. Albo mieszkanców, że za dużo ich przyszło na stację. KD to cud, miód i orzeszki.

 10. Ale bul d**y macie.Trzeba było jechać do Wrocławia.A Wina stoi po stronie Kolei Dolnośląskich bo zamiast trzech lub czterech składów dali tylko dwa.

ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here