W czwartek ukaże się 45/2015 numer NOWej gazety trzebnickiej

569

Kontrowersyjne decyzje dyrektora trzebnickiego szpitala. Czy program naprawczy wchodzi w życie poprzez zwolnienie światowej sławy chirurga? Jaki jest prawdziwy powód nagłego zwolnienia Adama Domanasiewicza? Jak sprawę komentują osoby decyzyjne ze szpitala oraz powiatu?

Piszemy również o akredytacji dla szpitala. Czy to zasługa Św. Jadwigi?

Jesienna aura przyniosła w minionym tygodniu tragiczny finał. Na drogach wyjątkowo dużo kolizji i wypadków. Gdzie miały miejsce? Co było przyczyną? Kto był winny?

W numerze również podsumowanie najważniejszych decyzji podjętych na sesji w Trzebnicy, Obornikach Śląskich, Zawoni czy Wiszni Małej. O czym dyskutowano? Jakie obietnice złożono? Jakie uchwały podjęto? Co to oznacza dla mieszkańców? Przeczytaj koniecznie.

Opisujemy również niezwykłą akcję, która przyczyniła się do ujęcia zuchwałego złodzieja. Jak został złapany? Kto pomógł w jego aresztowaniu?

W tym tygodniu zajęliśmy się również sprawą umierających drzew w Gminie Oborniki Śląskie. Czy można je uratować? A także o czujnym mieszkańcu, który zauważył nieprawidłowości przy budowie chodnika?

Jak trzebnicki aquapark traktuje swoich klientów?

Jak również poruszamy historię pewnej rodziny, która miała problem ze zwłokami swojej krewnej.

Wspominamy o kolejnych utrudnieniach przy dojeździe z Obornik Śl. do Wrocławia? Czy mieszkańcy powinni narzekać? Czy jednak być zadowolonymi, że poprawiana jest jakość lokalnych dróg? Sprawdź czym tym razem zaskoczyli drogowcy?

W najnowszym numerze przeczytasz również o niezwykłym wydarzeniu w życiu młodych piłkarzy Dolpaszu Skokowa oraz o osiągnięciach reprezentacji obornickich „Wilków”.

Tylko u nas przeczytasz o najważniejszych wydarzeniach ze swojego regionu. Dowiesz się gdzie warto się wybrać i co zobaczyć.

Przypominamy również o zapisach
do PLEBISCYTU SPORTOWEGO 2015.

ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here