W małym ciele wielki duch. Każdy ma równe szanse w naszym Plebiscycie…

888

Celina Dynia jest najlepszą zawodniczką Dolnośląskiego Klubu Karate JINKAKU KANSEI od 2014 roku. Wcześniej trenowała w Klubie Uczelnianym AZS UP Wrocław. Szkoli się pod okiem senseia Dawida Graczyka. Mimo młodego wieku (8 lat) na swoim koncie posiada imponujące sukcesy. Tylko w tym roku zdobyła 17 medali. W ostatnich miesiącach aż 10 razy stawała na najwyższym podium. W swej krótkiej karierze łącznie wywalczyła 28 krążków.

Największym sukcesem mijającego 2015 roku jest złoty medal w kata indywidualnym dziewcząt z rocznika 2008 na IX Polish Open Bielsko-Biała, międzynarodowym turnieju, na którym startowało 800 zawodników. Celina pokonała wówczas zawodniczki z czołówki europejskiej. Dziewczynka znajduje się w gronie najlepszych zawodniczek w tej kategorii wiekowej w Polsce. Posiada wszelkie cechy mistrza, oprócz talentu, jest ambitna, sumienna, dokładna, systematyczna i bardzo pracowita.

Na co dzień Celina jest uczennicą Szkoły Podstawowej w Krynicznie. Również na polu edukacji odnosi sukcesy. Wolne chwile lubi spędzać wśród koni, chętnie czyta i rysuje. Marzy, aby w przyszłości zdobyć Mistrzostwo Polski.

 

Przypominamy – zgłoszenia do Plebiscytu Sportowego przyjmujemy do piątku 20. listopada.
Regulamin pod linkiem: http://nowagazeta.pl/plebiscyt-sportowy-2015/

ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here