W czwartek ukaże się 46/2015 numer NOWej gazety trzebnickiej

678

Sprawa zwolnionego chirurga wciąż budzi wiele emocji, stąd w najnowszym numerze przeczytasz o postępach w sprawie. Kto w sporze ma rację? Jak swoją decyzję tłumaczy dyrekcja szpitala? A jak sam Adam Domanasiewicz? Czy styl, w jakim zwolniono lekarza, był właściwy? Prezentujemy również relację z happeningu zorganizowanego w obronie chirurga. Kto go zorganizował? Po co? Kto brał w nim udział? Co uczestnicy sądzą o całej sprawie?

Podejmujemy również temat dotyczący długu 260 tys. zł,  z którym została prezes Stowarzyszenia „Koniczynka”. Po zmianie władzy w Obornikach Śląskich nie ma chętnych do spłaty długu. Kto obiecał pieniądze? W jaki sposób? Kto nie wywiązał się z umowy? Czy sprawą zajmie się prokuratura?

W artykule „Autobusy szkolne parkują na zakazie” podjęliśmy temat organizacji ruchu przy Szkole Podstawowej nr 2 w Trzebnicy. Jak kierowcy przestrzegają znak zakazu zatrzymywania się i postoju? Czy może to powodować utrudnienia? Czy powinno to być karane? Czy są równi i równiejsi?

Przyjrzeliśmy się również postępom prac przy budowie drogi S5. Jak zmienia się krajobraz? Gdzie można napotkać na utrudnienia? Gdzie występują zmiany w organizacji ruchu?

Z nami dowiesz się co robi władza? Jak włodarze pracują w ciągu tygodnia? Ponad to jak przebiegała sesja w Żmigrodzie? Jakie uchwały podjęto?

Z nami poznasz co wydarzyło się w kulturze i oświacie, jak również gdzie warto wybrać się w najbliższym czasie. Co w poszczególnych gminach organizowane jest dla mieszkańców.

Publikujemy także podsumowanie sportowych wydarzeń oraz tabele z wynikami ostatnich kolejek.

Zachęcamy do zakupu wydania papierowego lub e-wydania.

ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here