Trzebnickie Młodziki proszą o Wasze głosy w Plebiscycie Sportowym

214

Tak mówią o sobie młodzi pasjonaci piłki nożnej z Trzebnicy:

Drużyna Młodzików Polonii Trzebnica wpisuje się doskonale w kanon i wzorzec jaki panuje w trzebnickim środowisku sportowym. Zespół liczy 19 osób – w drużynie są dwie dziewczyny, reszta to chłopcy – a każda o nieprzeciętnym charakterze i charyzmie. Bezwzględne zaufanie samemu sobie, przyjaciołom z boiska oraz trenerowi, nieustępliwość, ambicja oraz świadomość celu, jakim jest radość z gry w piłkę nożną, spalają cały zespół.

Podczas treningów i meczy drużyna działa ze szwajcarską precyzją i niemiecką jakością, okraszając to wszystko polską ułańską fantazją.

Każdy miesiąc, dzień, godzina, minuta i sekunda jest podporządkowana jednemu. Mamy cel. Mamy świadomość. Wiemy, kim chcemy być. Chcemy być najlepsi w tym co robimy! Jesteśmy bandą pozytywnie zakręconych ludzi z pasją. Tak, TO MY – TRZEBNICKIE MŁODZIKI I.

Przypominamy – ci, którzy jeszcze się nie zgłosili, a chcieliby wziąć udział w naszym Plebiscycie Sportowym, mają czas do jutra. Wystarczy dostarczyć do redakcji – osobiście, mailowo lub tradycyjną pocztą – wypełniony formularz z gazety oraz zdjęcie (.jpg).

Regulamin na naszej stronie, więcej informacji można uzyskać pod nr tel. 601 735 810 lub 570 810 777.

1 KOMENTARZ

ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here