Zapraszamy, tu warto być!

117
Fot. Klub bajka

„Bum-Ta-Ra-Rary”: przedstawienie muzyczno-taneczne dla dzieci

Dziś, tj. 20 listopada, rozpocznie się kolejny cykl spotkań z Filharmonią Pomysłów pn. „Oj Dana Dana”. Jest to siedem przedstawień muzyczno-tanecznych, przybliżających różne aspekty kultury polskiej, dla dzieci w wieku przedszkolnym i wczesnoszkolnym. Pierwsze zajęcia pn. „Bum-Ta-Ra-Rary”, będą poświęcone muzyce Górnego Śląska. Organizatorzy zapraszają do OKSiR w Wiszni Małej w godz. 16.00-16.30, wszystkie dzieci w wieku od 3 do 9 lat, w podróż po polskich wioseczkach. Projekt jest realizowany wspólnie przez Filharmonię Pomysłów i OKSiR Wisznia Mała. Zajęcia są bezpłatne. Terminy kolejnych zajęć, można znaleźć na oficjalnej stronie internetowej placówki.

Trzy Świnki w Multitece

Gminna Biblioteka Publiczna w Prusicach, serdecznie zaprasza w poniedziałek 23 listopada o godz. 16.00, wszystkie dzieci wraz z rodzicami lub opiekunami na teatrzyk „Trzy Świnki”, w wykonaniu artystów Studia Małych Form Teatralnych ART-RE z Krakowa. Przedstawienie odbędzie się w sali wielofunkcyjnej Multiteki.

Palm Desert w Bajce

W sobotę 21 listopada o godz. 20.00, odbędzie się koncert Palm Desert w obornickiej Bajce. Zespół założony w Obornikach Śląskich w 2008 roku, niezmiennie utrzymuje się w klimacie stoner rocka. Bilet wstępu: 10 zł.

Wieczór Lisztowski w Saloniku Czterech Muz

Już dziś (20 listopada) o godz. 18.30, odbędzie się recital fortepianowy Kateriny Titowej – młodej pianistki ukraińskiej, koncertującej i nagradzanej na całym świecie. Słowo o muzyce – Juliusz Adamowski. Koncert odbędzie się w Saloniku Czterech Muz w Obornikach Śląskich. Bilety w cenie: 15 zł – dorośli, 10 zł – młodzież, 5 zł – dzieci.

ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here