Diler narkotykowy poddał się na widok psa

390

Do zatrzymania mężczyzny doszło w tym tygodniu. Funkcjonariusze Wydziału Kryminalnego Komendy Powiatowej Policji w Trzebnicy namierzyli 26-letniego mężczyznę, mieszkańca gminy Wisznia Mała, podejrzewanego o posiadanie znacznych ilości narkotyków.

Ze znalezionego suszu można przygotować około 300 porcji handlowych narkotyku.
Ze znalezionego suszu można przygotować około 300 porcji handlowych narkotyku.

Kiedy policjanci uzyskali informację, że w jednym z mieszkań mogąc być narkotyki, zdecydowali, że do ich znalezienia użyją psa tropiącego. Podejrzany, gdy został powiadomiony o czynnościach, jakie z użyciem psa służbowego wykonają u niego funkcjonariusze, postanowił wydać narkotyki dobrowolnie – mówi Piotr Dwojak, p. o. oficera prasowego KPP w Trzebnicy i dodaje, że w kontrolowanym mieszkaniu zabezpieczyli marihuanę, z której można uzyskać około 300 handlowych porcji.

Przy narkotykach policjanci znaleźli także wagę elektroniczną, dlatego ustalą, czy mężczyzna nie zajmował się również ich sprzedażą.

1 KOMENTARZ

  1. „Przy narkotykach policjanci znaleźli także wagę elektroniczną, dlatego ustalą, czy mężczyzna nie zajmował się również ich sprzedażą.” – Na pewno wszystko miał na użytek własny a waga była niezbędna do ważenia popiołu ? Co za bzdura… Łapią gościa z 300 działkami i się zastanawiają, a jak złapią normalnego człowieka, który lubi czasami zapalić i ma przy sobie choćby 0,1 gr to od razu wyrok. Ten kraj nigdy nie będzie normalny.

ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here