Wspomnienia i pożegnania

311

– Śmierć nie jest kresem naszego istnienia. Żyjemy w naszych dzieciach i następnych pokoleniach. Albowiem to dalej my, a nasze ciała to tylko zwiędłe liście na drzewie życia – słowa Alberta Einsteina są aktualne wciąż i wciąż. Umieramy bowiem dopiero wtedy, kiedy nikt już o nas nie pamięta.

Drodzy czytelnicy postanowiliśmy przeznaczyć stronę w NOWej gazecie trzebnickiej na wspomnienia o tych wszystkich, których już nie ma wśród nas

– wspomnijcie tych, którzy byli Wam bliscy, bo każde życie tak samo jest cenne.

Chcemy publikować Wasze wspomnienia o tych, którzy odeszli, a którzy byli dla Was ważni, których kochaliście, którzy nauczyli Was żyć, albo może byli Waszymi przyjaciółmi. Gazeta czy to w formie papierowej czy cyfrowej przetrwa długie lata.

Zachęcamy do kontaktu z Naszymi dziennikarzami.

Rodziny, które chciałyby podzielić się wspomnieniami o swoich bliskich, mogą kontaktować się z naszą redakcją pod numerem telefony 71 312 19 62 lub 693-44-61-43. Nakłaniamy również do przesyłania nam Waszych wspomnień i opowieści – można je wysłać pocztą, mailem na adres: redakcja@nowagazeta.pl lub przynieść osobiście do redakcji.

 

 

ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here