Przemysław Migdał – „odpowiednia osoba na odpowiednim miejscu”

983

W naszym Plebiscycie Sportowym będzie można głosować również na trzebnickiego trenera Przemka Migdała. Rodzice małych piłkarzy mówią o nim tak:

„Serdecznie zapraszamy do oddania swojego głosu na trenera klubu TSSR Polonia Trzebnica – Przemysława Migdała. Trener Przemek to wieloletni pracownik klubu, który swe serce zostawił na stałe w Polonii. Od lat jest wzorem dla zawodników trzebnickiej drużyny. Z dużej liczby trenerów w naszym regionie wyróżnia go zapał do pracy, profesjonalne i rzetelne podejście do treningów oraz pasja z jaką wykonuje swoje obowiązki. Trener Migdał aktualnie prowadzi drużynę Orlika I w klubie dumy powiatu trzebnickiego. Jego ciężka praca przekuła się do tej pory w wiele sukcesów grupy Orlik. Świetne występy w licznych turniejach to zasługa przede wszystkim zaangażowania Pana Trenera. Dlatego jako rodzice naszych dzieci, wdzięcznych za całokształt pracy, zachęcamy do głosowania na osobę godną zaufania. Trener Przemysław Migdał to odpowiednia osoba na odpowiednim miejscu.”

2 KOMENTARZY

  1. Mój chłopak trenuje u Pana Migdała w żakach! Jestem bardzo zadowolony z zajęć jak i z postawy trenera. Uczą się współpracy i dużo podają nie jak w innych drużynach ciągle indywidualnie każdy. Pozdrawiam trenerze ma Pan mój Głos!

ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here