Prezentujemy pierwszych zgłoszonych w Plebiscycie Sportowym NOWej

384

Drużyna żeńska siatkówki SMS Olimp Oborniki Śląskie została zgłoszona do naszego plebiscytu jako jedna z pierwszych. Siatkarki mają na swoim koncie tytuł mistrza województwa dolnośląskiego LZS i wicemistrza dolnośląskiej III Ligi Kobiet. Jak powiedział nam Prezes SMS Olimp, Zbigniew Gałuszka, z powodu braku finansów w tym sezonie dziewczyny nie grają w lidze, ale zakwalifikowały się do finałów LZS w Strzelinie.

Warto wspierać młodzież w ich osiągnięciach sportowych, nie zapominając przy tym o dokonaniach nieco starszych, doświadczonych zawodników oraz trenerów. Zachęcamy zatem do śledzenia w najbliższych miesiącach przebiegu plebiscytu i głosowania na swoich ulubieńców. 26 listopada zaprezentujemy na łamach gazety oraz na portalu wszystkich zgłoszonych, od tego też dnia aż do końca stycznia 2016 r. będzie można oddawać swoje głosy. Wyniki plebiscytu poznamy w lutym.

Zapraszamy do udziału wszystkie drużyny, sportowców oraz trenerów z naszego powiatu. Udział jest bezpłatny, a zwycięzcy otrzymają nagrody.
Na zgłoszenia czekamy do przyszłego piątku (20.11.2015).

Więcej informacji w gazecie, regulamin na naszej stronie.

ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here