LKS SOKÓŁ Wielka Lipa – kolejna drużyna zgłoszona do Plebiscytu Sportowego

370

Drużyna z Wielkiej Lipy zachęca Was do oddawania na nich głosów:

Serdecznie zapraszamy do głosowania i oddania swojego głosu na seniorską IV-ligową drużynę SOKOŁA z Wielkiej Lipy (piłka nożna), która na szczeblu dolnośląskim w sezonie 2014/2015 zdobyła tytuł mistrza rundy wiosennej, by ostatecznie ukończyć sezon na 3. miejscu w dolnośląskich rozgrywkach IV-ligowych (sukces klubowy Sokoła!).
W obecnym sezonie 2015/2016, reprezentując powiat trzebnicki i gm. Oborniki Śląskie, zespół krok po kroku zmierza po tytuł mistrza jesieni (do osiągnięcia tego celu pozostały tylko dwa mecze). LKS po 13. rozegranych kolejkach aktualnie pozostaje liderem rozgrywek z dorobkiem 37 pkt. i może pochwalić się najlepszym bilansem bramek strzelonych do straconych 46-7. Obecnie jest to najlepsze osiągnięcie spośród wszystkich drużyn grających na szczeblu IV-ligowym w całej Polsce!!! LKS SOKÓŁ z Wielkiej Lipy ma duże szanse na awans do zreformowanej 3. ligi (niemal zawodowej). Warto również nadmienić, że podopieczni trenera Drączkowskiego nie przegrali meczu ligowego od 29.03.2015! SERDECZNIE ZAPRASZAMY NA MECZE DO WIELKIEJ LIPY I ODDANIE GŁOSU NA NASZĄ DRUŻYNĘ! W KOŃCU WYNIKI SPORTOWE MÓWIĄ SAME ZA SIEBIE!!! Więcej info na:  www.sokolwielkalipa.com

Przypominamy:

Zgłoszenia w kategoriach: Drużyna, Zawodnik oraz Trener przyjmujemy do przyszłego piątku (20.11.2015r.).
Wycięty z gazety i wypełniony formularz zgłoszeniowy oraz zdjęcie należy dostarczyć w tym terminie do redakcji – osobiście, pocztą lub mailowo (redakcja@nowagazeta.pl).

Drużyny, zawodnicy oraz trenerzy, jeszcze przed rozpoczęciem głosowania, mają szansę zaprezentować się na naszym portalu, jeśli przed 20. listopada doślą również krótki opis mówiący o ich osiągnięciach sportowych lub aspiracjach – tak aby zachęcić czytelników do głosowania.

ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here