Gorąca dyskusja o szpitalu [FILM]

  777

  Relacja z ostatniej Sesji Rady Powiatu. Wśród obecnych licznie przybyli pracownicy placówki medycznej. Zobacz jak do tematu podchodzą wszyscy zainteresowani.

  3 KOMENTARZY

  1. Słuchając wypowiedź Łapińskiego w Polskim Radiu Wrocław można odnieść wrażenie, że ma na cokolwiek w naszej małej Ojczyźnie wpływ. Otóż drogi Marku, w moich oczach, zwykłego mieszkańca Trzebnicy, trudno mi znaleźć jakikolwiek argument uzasadniający twoje stanowisko. Po przegranych z kretesem wyborach do Sejmu, za moment nie będziesz już posłem, radnym, a nawet sołtysem. Martwić się o szpital trzeba było, jak elity twojej partii żarły ośmiorniczki za publiczne pieniądze i udawały schizofreników w prokuraturze – bo nagrywano podobno „prywatne rozmowy”, które, jak przyszło do rozliczeń za wystawne obżarstwo, traktowano nagle jako „wyjścia służbowe”. Taki sam brak konsekwencji widzę przy szpitalu w Trzebnicy. Zadłużamy i nie dbamy o jakość obsługi klienta, no i generalnie nie mamy koncepcji i pomysłu na jego utrzymanie czy rozwój, tym samym stopniowo degradując jego prestiż i powodując powolny upadek, ALE jak już straciliśmy władzę, szpital dotarł do kresu funkcjonowania w waszym dennym modelu i nie ponosicie odpowiedzialności, to chcecie nagle „współdecydować” i dyktować rozwiązania:))) Mieliście osiem lat i co takiego zrobiliście, co uzasadniałoby taką postawę???!!! Upadła partio i pośle mijającej kadencji rozlicz się najpierw ze swoich „rządów” i obietnic wyborczych, a potem pogadamy, bo na razie to wygląda nieco komicznie czy kosmicznie, ale na pewno nie politycznie. Podobnie jak z S5 i pręgierzem…

  2. czemu jak już się nazbierał taki wielki dług to dopiero próbuje się coś z tym robić ?? bić i posypywać solą tych co byli za to odpowiedzialni ,należało by sądownie odszukać odpowiedzialnych żeby z własnych pieniędzy teraz pokryli zadłużenie

  3. Warto posłuchać wypowiedzi i poczytać zarówno artykuł, jak i oświadczenia kadry zarządzającej i medycznej naszego szpitala pod poniższym linkiem:
   http://www.prw.pl/articles/view/46401/Trzebnica-Coraz-bardziej-goraca-atmosfera-wokol-chirurga-wyrzuconego-z-pracy
   To nieco inne spojrzenie niż wszechobecna propaganda o pokrzywdzonym geniuszu.
   Polecam zwłaszcza statystyki dotyczące transplantacji rėki przeprowadzanych przez ZESPÓŁ i pod kierownictwem różnych lekarzy. Cyfry jakoś nie powalają w kontekście rzekomego wkładu dr Domanasiewicza na tle innych lekarzy. Niepokoją natomiast komentarze, nie tylko o braku kultury tego lekarza, ale także o wykorzystywaniu zasobów szpitala w prywatnej praktyce lekarskiej. Ale ewentualne potwierdzenie tego faktu to praca dobrego dziennikarza śledczego lub prokuratury. na co liczę.

  ODPOWIEDŹ

  Please enter your comment!
  Please enter your name here