Jak powinien wyglądać idealny wagon? Ruszają konsultacje dla klientów PKP Intercity!

610

Wystartowały konsultacje społeczne
PKP Intercity.

Jak powinien wyglądać idealny wagon? Z przedziałami czy bez? Który z elementów wyposażenia jest najważniejszy? – o to m.in. zapyta swoich pasażerów PKP Intercity w ramach rozpoczynających się konsultacji społecznych.

Swoimi opiniami i propozycjami podzielą się osoby podróżujące z dziećmi, osoby z różnymi niepełnosprawnościami, rowerzyści, użytkownicy portalu społecznościowego i konduktorzy.

W pierwszym etapie konsultacji pasażerowie będą mogli zgłaszać do 26 listopada br. pomysły na profilu społecznościowym przewoźnika „PKP Intercity. Pociąg do podróży”. Na Facebooku należy odpowiedzieć na następujące pytania:

• Jak wygląda Twój „idealny wagon”? Dlaczego tak?
• Co powinno się w nim znaleźć? Dlaczego?
• Który z tych elementów jest dla Ciebie najważniejszy? Dlaczego?
• Jak chciał(a)byś się w nim czuć? Jak gdzie?
• Czym różni się Twój wagon od tych, którymi dotąd podróżowałeś(aś) Dlaczego?

Konsultacje z klientami stanowią część realizowanej przez przewoźnika nowej fali inwestycji.

W ramach programu PKP Intercity wyda 1,8 mld zł, m.in. na modernizację 400 wagonów.

PKP Intercity zakłada, że pierwsze zmodernizowane wagony wyjadą na trasy pod koniec 2016 roku. Uzupełnią składy kursujące w ramach kategorii EIC oraz IC, na trasach krajowych i międzynarodowych. Pojawią się m.in. na liniach: Wrocław – Katowice – Kielce – Lublin,

1 KOMENTARZ

  1. Pamiętajmy że spółka PKP Intercity należy do PKP. PKP zlikwidowało kolej wąskotorową i miało zamiar zlikwidować linię do Trzebnicy, po której teraz jeżdżą szynobusy należące do województwa.

ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here