Wygraj darmowe wejście na zajęcia lub saunę w obornickim Lady Fitness Class!

608

Jak zadbać o siebie zimą? Ponieważ jesienno-zimowa aura nie sprzyja zbytnio aktywności fizycznej na świeżym powietrzu, a w domu nie zawsze mamy warunki czy odpowiednią motywację do ćwiczeń, proponujemy wybrać się na zajęcia grupowe prowadzone przez profesjonalne instruktorki.

Właśnie ruszyliśmy z nowym konkursem dla naszych Czytelniczek – przez 4 najbliższe tygodnie, co tydzień, 2 osoby będą mogły wygrać wejście na 1 wybrane przez siebie zajęcia grupowe (w ofercie klubu: senior fit, trening obwodowy, ABT, shape, level up, salsa, smukła linia, pilates, deepwork, tabata, płaski brzuch, TBC, atak na brzuch, zumba – wszystkie zajęcia trwają po 50 min.) lub saunę (2 x 15 min.). Wejściówki można wykorzystać do piątku 27. listopada.

Dodatkowo, w ostatni czwartek listopada (26.11.2015r.), jedna spośród wszystkich osób, które wezmą udział w konkursie, może wygrać karnet – 4 wejścia na dowolne zajęcia grupowe (po 50 min.) z możliwością wykorzystania do końca grudnia.

W tym tygodniu, aby wygrać bezpłatny udział w zajęciach lub wejście na saunę, należy w czwartek 29. października w godzinach 10-17 zadzwonić pod numer 601 735 810 i wymienić nazwy 2 zajęć – z wymienionych powyżej – które związane są z tańcem. Spośród osób, które podadzą właściwą odpowiedź, z końcem dnia wytypujemy dwie. Zadzwonimy do nich i zadamy proste pytanie dodatkowe.

UWAGA: Realizacja nagrody – wejście na zajęcia lub saunę – wyłącznie po wcześniejszym uzgodnieniu telefonicznym – tel. do klubu: 71 310 10 04 oraz okazaniu na miejscu zamieszczonego w gazecie kuponu.

Przed skontaktowaniem się z klubem zachęcamy do zapoznania się z aktualnym planem zajęć – znajdziemy go na Facebookowym profilu (wyszukiwanie pod hasłem: Lady Fitness Class – Oborniki Śląskie).

Klub prowadzi zajęcia wyłącznie dla kobiet, zatem z wejściówek mogą skorzystać jedynie Panie!Zachęcamy jednak panów, aby również brali udział w konkursie, a wygraną wejściówkę przekazali żonie, dziewczynie, córce czy też innej przedstawicielce płci pięknej 🙂

ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here