Jak najlepiej przygotować się do Święta Zmarłych

330

Do 1 listopada – do Święta Zmarłych pozostało już niewiele czasu. Nie tylko żmigrodzianie, ale i mieszkańcy całego powiatu robią kompletne zakupy w Centrum Ogrodniczym „Marek”, które mieści się przy ul. Kościuszki 9 w Żmigrodzie (naprzeciw OSP).

W tym sklepie znalazłam największy wybór zniczy i wkładów w powiecie. Od tych najmniejszych i tańszych po droższe wkłady, które palą się kilka dni – powiedziała nam jedna z klientek.

Robert Marzec, sprzedawca mówi, że w Centrum Ogrodniczym „Marek” można już kupić wszelkiego rodzaju chryzantemy doniczkowe, a kwiaty cięte będzie można zamawiać wcześniej i odbierać aż do 1 listopada w kwiaciarni.

Dodatkowo, pod cmentarzem w Żmigrodzie, prowadzimy Kwiaciarnię „Magnolia”, w którym klienci znajdą równie szeroki asortyment. W ofercie mamy bardzo szeroki wybór środków do pielęgnacji bardzo różnych nagrobków. Dla klientów, którzy zrobią zakupy w sklepie przy cmentarzu mamy specjalną ofertę – bezpłatnie wypożyczamy narzędzia potrzebne do uporządkowania nagrobków – zachęca sprzedawczyni Monika Marzec.

Asortyment obu sklepów jest bardzo podobny, na ul. Kościuszki klienci mają ogromny wybór wiązanek, bukietów i stroików, a eleganckie zestawy są w promocyjnych cenach. Dodatkowym atutem centrum jest duży parking, który pomieści wszystkich klientów.

Asortyment można oglądać na facebookowym profilu, wystarczy wpisać: „Centrum Ogrodnicze Marek”.

Kwiaciarnia „Magnolia” przy cmentarzu czynna jest codziennie od godz. 8 do 18, a w niedzielę od godz. 9.30 do 18 (przez cały październik) natomiast centrum „Marek” od godz. 7 – 17, a w sobotę od 7 do 14. W dniu 1 listopada kwiaciarnia Magnolia będzie czynna od godz. 6 rano do godz. 21.

ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here