Utrudnienia na obornickich drogach

262

Przypomnijmy, że cały czas trwają prace związane z projektem „Czysta Woda”.

Jak powiedział nam Andrzej Małkiewicz, kierownik wydziału inwestycji i remontów Urzędu Miejskiego w Obornikach  Śl., w przyszłym tygodniu robotnicy będą pracować na ulicy Orkana, a droga może być nieprzejezdna przez dwa kolejne tygodnie.

Nowa nawierzchnia została już położona od ul. Kasztanowej aż do osiedla za kościołem. Teraz prace będą prowadzone fragmentami, tak aby były jak najmniej uciążliwe dla mieszkańców.  Na ulicy Marii Skłodowskiej – Curie prace będą prowadzone do końca listopada, a ruch najprawdopodobniej będzie odbywał się na fragmencie od ronda do ul. Orkana w jednym kierunku. Przez następne dwa tygodnie prace będą prowadzone na ul. Mickiewicz, gdzie Zakład Gospodarki Komunalnej wymieniał przyłącza wodociągowe – powiedział nam Andrzej Małkiewicz.

Dodatkowo, w dniach od 13 do 23 października prowadzone będą prace związane z odtworzeniem nawierzchni (regulacja studzienek, ułożenie warstwy ścieralnej nawierzchni itp.) ulicy Kopernika i Broniewskiego wraz z ulicami przyległymi, na których prowadzone były roboty związane z kanalizacją deszczową i sanitarną.

 

ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here