Nowy klub taekewondo w Obornikach Śl.

321

Trenerzy stopnie mistrzowskie zdobyli u koreańskiego mistrza Hwang ho Yang IX dan. Regularnie szkolą się i biorą udział w seminariach organizowanych w całej Europie przez mistrza.

W Obornikach Śląskich Filia klubu sportowego Avasatare Taekwondo ITF wystartowała w dwóch grupach wiekowych:

6-12 lat oraz starszej – od 13 roku życia wzwyż, tu fundament grupy tworzą rodzice dzieci i inni dorośli. W zajęciach mogą brać udział osoby praktycznie w każdym wieku.

W grupie młodszej zajęcia ukierunkowane są na kształtowanie podstawach cech motorycznych takich jak szybkość, gibkość, skoczność, koordynacja ruchowa i siła z elementami Taekwondo. Mniej więcej przez połowę treningu uczymy się nowych kopnięć, kombinacji ciosów, umiejętnego połączenia rąk i nóg w walce sportowej, układów formalnych Taekwondo ITF w oparciu o encyklopedię Taekwondo i nauki koreańskich mistrzów – mówi Kamil Uchnasta i dodaje, że zajęcia prowadzone przy wykorzystaniu profesjonalnego sprzętu treningowego.

Dbamy nie tylko o wysoki poziom sprawności fizycznej, ale również o bezpieczeństwo ćwiczącego. Wpajamy swoim adeptom zasady pielęgnowania takich wartości jak: uprzejmość, uczciwość, wytrwałość, samokontrola, pokora, szacunek. Każdy członek klubu w ramach karnetu może uczestniczyć w zajęciach niemalże codziennie w Brzegu Dolnym oraz Obornikach Śląskich. Pierwszy tydzień treningów jest bezpłatny – dodaje Kamil Uchnasta. Więcej informacji można uzyskać Avasatare Taekwondo ITF” bądź kontakt telefoniczny z trenerem Kamilem Uchnastem 883-615-364.

ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here