Ewelina Lisowska pozostaje w Tańcu z Gwiazdami

1158
fot. facebookowy profil Eweliny Lisowskiej

Doskonała wiadomość dla wszystkich fanów Eweliny Lisowskiej! Artystka pochodząca z naszego powiatu w poprzedni piątek odpadła z polsatowskiego show tanecznego.

Przypomnijmy, że Ewelina Lisowska była faworytką programu. Tańcząca z Tomaszem Barańskim piosenkarka otrzymała mniejszą ilość esemesów i odpadła z programu. Wczoraj wieczorem ukazała się informacja, że „We wtorek podczas treningu Anna Cieślak uległa poważnej kontuzji stopy, która uniemożliwia jej dalszy udział w programie. Zgodnie z formatem, jednogłośną decyzją jury iproducentów show, do programu „Taniec z gwiazdami” powraca para, która odpadła w ostatnim odcinku – tj. Ewelina Lisowska i Tomasz Barański”. Zatem już dziś wieczorem zobaczymy Ewelinę Lisowską na parkiecie.

Program rozpoczyna się tuż po godz. 20 w Polsacie.

Piosenkarka poinformowała swoich fanów o powrocie do programu.

Moi Drodzy,
jak zapewne wiecie lub jeszcze nie- jutro będziecie mogli zobaczyć mnie i Tomka z powrotem w Tańcu z Gwiazdami. Można powiedzieć, że to „szczęście w nieszczęściu”, bo niestety z powodu kontuzji nie zatańczy Ania Cieślak. Wiem jak trudno było jej podjąć tę decyzję, bo tak jak ja odnalazła w tańcu radość. Podziwiam ją za to jaką jest aktorką, ale przede wszystkim jakim jest człowiekiem- skromnym, kochanym, ambitnym ! Trzymam kciuki za szybki powrót do zdrowia i mam nadzieję, że na tym programie jej przygoda z tańcem się nie skończy.
Jeśli chodzi o mnie i Tomka… Spadło to na nas jak grom z jasnego nieba! Mamy jeden dzień na nauczenie się samby i powtórzenie foxtrota- brzmi jak czyste szaleństwo! A więc jestem szalona i nigdy się nie poddaję. Zrezygnowałam dzisiaj z czegoś dla mnie bardzo ważnego. Duet z panią Edytą Górniak to wydarzenie wręcz znajdujące się w sferze marzeń i być może niestety się już nie powtórzy… Nie mogłam jednak postąpić inaczej. Tyle osób na mnie liczyło, Tomek! Przez 3 miesiące ciężko pracowałam nad tańcem, który stał się dla mnie pasją. Po odejściu z programu myślałam tylko o jednym- kiedy po raz kolejny będę mogła ubrać buty taneczne. Muzyka jest całym moim życiem. Jestem piosenkarką- to nigdy się nie zmieni, ale znowu chcę poczuć tę radość! Nieważne czy to będzie ostatnia samba w moim życiu, chcę ją zatańczyć z Tomkiem. Nie mam nic do stracenia.
Mam nadzieję, że będziecie jutro z nami myślami! Nie bójcie się, bo o Was nie zapomniałam- muzyka się tworzy. 

Napisała na swoim profilu facebookowym.

 

ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here