Bezpłatna żywność trafi do najbardziej potrzebujących

385

Mieszkańcy gminy Prusice po raz kolejny mogą skorzystać z pomocy żywnościowej.

Stowarzyszenie Skokowiak organizuje wydawanie bezpłatnej żywności dla najbardziej potrzebujących mieszkańców gminy Prusice. W czwartek w godz. 13 – 15 mogą się zgłaszać mieszkańcy Prusic, w piątek w godz. 13 – 15 osoby z terenu gminy. Kto nie zdąży w tym tygodniu będzie mógł odebrać żywność w poniedziałek, w tych samych godzinach.

Osoby, które nie zgłoszą się do Banku Żywności dwa razy z kolei, zostaną skreślone z listy uprawnionych do odbioru, a przeznaczone dla nich paczki zostaną przekazane chętnym. Po odbiór paczek stowarzyszenie zaprasza do budynku starej szkoły przy ul. Szkolnej w Prusicach.

 

1 KOMENTARZ

  1. Witam
    Miałem tego nie pisać ,ale opiszę sytuację jak spotkała moją mamę , bardzo dobrze ,że osoby potrzebujące otrzymują taką pomoc , to jest bardzo duży plus ,ale Panie ,które wydają tą żywność w Prusicach to jakieś nie porozumienie , moja mama znalazła się teraz w takiej sytuacji życiowej ,że musiała skorzystać z takiej pomocy ,pierwszy i zarazem ostatni raz , została potraktowana jak najgorszy „menel” , krzyki i pretensje ,że się przyszło po te dary są na porządku dziennym ,nie wiem czy Panie ,które tam pracują ,wykonują swoje obowiązki w celach charytatywnych czy nie ,w sumie mało mnie to obchodzi ,tak czy inaczej nie traktuj się tak ludzi ,jak została potraktowana moja mama .Parę słów do Pań z komisji wydającej żywność w Prusicach : Proszę swoje frustracje wyładowywać na członkach swojej rodziny a nie na ludziach ,którzy potrzebują pomocy , nie oni są dla Was tylko Wy dla nich proszę Państwa , a dwa jeśli nie potraficie lub nie chcecie być po prostu ludzcy dla ludzi którzy przychodzą po pomoc to proszę zmienić pracę i dać pracować ludziom kompetentnym, którzy mają duże serce a nie dużą buzie dla tych biednych ludzi .

ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here