Tragiczny wypadek w Szewcach, młoda dziewczyna nie żyje

2974
Zdjęcie poglądowe

Jak poinformowała nas oficer prasowy trzebnickiej policji, Iwona Mazur, do zdarzenia doszło w miejscowości Szewce, około godziny 4.40 nad ranem. Jedna z dziewcząt w wyniku odniesionych obrażeń zginęła na miejscu, druga została odwieziona do szpitala, gdzie lekarze walczą o jej życie. Na podstawie znalezionych na miejscu wypadku dokumentów, policjanci ustalili tożsamość jednej z nastolatek. Miała zaledwie 16 lat.

Na tory, poza przejściami i poza przejazdami weszły dwie osoby pod pociąg relacji Gdynia Główna – Wrocław Główny – mówi Karol Jakubowski z zespołu prasowego PKP PKL SA. – Na miejscu pracowała policja i prokuratura. Jeden z torów był w tym czasie zamknięty, pociągi poruszały się po drugim torze. Dochodziło do opóźnień i zmian w rozkładzie jazdy pociągów, o czym informowaliśmy pasażerów na peronach, dworcach i w pociągach. O godz. 6.40 ruch został przywrócony. 

Policja nie chce na razie mówić o przyczynach tragicznego zdarzenia, trwają czynności wyjaśniające.

 

4 KOMENTARZY

  1. Dlaczego od razu sądzi pani że wracały z imprezy? Najlepiej tak powiedzieć i uważać, że to impreza jest wynikiem tragicznego wypadku. A nie pomyślała pani, że są różne przyczyny takich sytuacji które wymagają wyjazdu o bardzo wczesnej porze.
    Brawo za myślenie

ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here