1,7 tys. zł na pomoc dla Konrada

1246

Konrad Brzegowski to mieszkaniec gminy Oborniki Śl., a dokładnie Bagna. Młody chłopak zmaga się z ciężką chorobą. Jego rodzina, przyjaciele i znajomi nie poddają się i walczą wszystkimi dostępnymi środkami z podstępną chorobą. Szansą na zdrowie jest dla Konrada konsultacja, a potem leczenie w placówce medycznej w Zurichu.

Jedną z form pomocy finansowej była licytacja, którą przeprowadzono podczas jarmarku (zapowiadaliśmy ją w NOWej gazecie).

Licytacja, przynajmniej w mediach społecznościowych okazała się wielkim sukcesem, ponieważ informacja o przedsięwzięciu dotarła do około 20 tys. osób. Nasza dzisiejsza licytacja jest wyjątkowa, ponieważ na aukcji można kupić koszulkę z podpisami wszystkich piłkarzy, również Picha, który został sprzedany do innej drużyny. Koszulka została ufundowana przez Rafała Czepila, wiceprzewodniczącego Rady Miejskiej we Wrocławiu. 

W międzyczasie pęgowianie zorganizowali się, „utworzyli spółdzielnię” i wspólnie uzbierali 1 tys. zł, ponieważ jak tłumaczyli, bardzo chcieli, aby koszulka została w Pęgowie.

Koszulka została przekazana dla
klubu „Zorza” Pęgów.

Osoby, które chciałby pomóc, mogą wpłacać pieniądze na konto:
Fundacja Krok Po Kroku, Plac Zamkowy 24 A/17, 55-200 Oława.
Bank Spółdzielczy w Oławie: 37 9585 0007 0010 0022 0220 0001.
Koniecznie z podaniem tytułu wpłaty –

Darowizna na leczenie i rehabilitację Konrada Brzegowskiego.
Pamiętajmy, że liczy się każda złotówka.

 

ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here