Wakacyjny futbol w Żmigrodzie

290
Uczestnicy turnieju Szkół Podstawowych wraz z sędzią zawodów Mirosławem Gordziczem i Przewodniczącym Miejsko-Gminnego Zrzeszenia LZS w Żmigrodzie Stanisławem Chorążyczewskim

Tak to już bywa, że w czasie wakacji są organizowane imprezy sportowe w których udział chcą wziąć prawdziwi miłośnicy aktywności ruchowej.

Miejsko Gminne Zrzeszenie LZS w Żmigrodzie wraz z miejscowym Zespołem Placówek Kultury zorganizowało zawody dla fanów piłki nożnej.

Najpierw w sobotę (22 sierpnia) do rywalizacji o efektowne nagrody stanęły drużyny składające się z zawodników, którzy uczęszczają do Szkoły Podstawowej. Tradycyjnie już każda z ekip mogła ustalić sobie dowolną nazwę i tak do rywalizacji stanęły następujące zespoły: FC Hardcory, FC Kokosy Czerwone Orły.

Turniej był rozgrywany systemem „każdy z każdym” , ale jak się okazało nie przyniosło to rozstrzygnięcia, gdyż po ostatnim spotkaniu dwie drużyny miały identyczny bilans meczowy, jak i bramkowy. W takiej sytuacji do wyłonienia zwycięzcy potrzebny był dodatkowy konkurs rzutów karnych. W tym elemencie rywalizacji skuteczniejszy był team FC Hardcory, który ostatecznie zdobył tytuł mistrzowski.

Najlepszym bramkarzem tych zmagań został Adam Błoński, a najskuteczniejszym zawodnikiem Jakub Leszczyński, który zaliczył 5 goli.

Tymczasem w miniony poniedziałek (31 sierpnia) w rywalizacji wzięli udział gimnazjaliści, którzy również stworzyli sobie oryginalne nazwy zespołów: MKP Koko Jumbo, Termalica Bruk-Bet oraz słynny Real Madryt.

Czytaj na kolejnej stronie…

ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here