Zamieszkać w Trzebnickim Raju

1487

Osiedle „Trzebnicki Raj” położone jest niedaleko Trzebnicy, w spokojnej, cichej wsi Księginice. Jadąc samochodem, do miasta można się dostać w ciągu kilku minut. W pobliżu osiedla znajduje się przystanek busa podmiejskiego, którym można dostać się do centrum Trzebnicy. Można nim dojechać również do oddalonego o 800 metrów marketu.

Dużym atutem osiedla jest wiejska cisza i spokój. Dużo zieleni i oddalenie od miejskiego gwaru i ruchu sprawiają, że jest to miejsce idealne do wypoczynku po pracy i trudach codziennego życia.

Niewygórowana cena za metr kwadratowy luksusowego mieszkania czyni go jeszcze bardziej atrakcyjnym. Pośród wielu pięknych osiedli o wysokim standardzie w gminie, Trzebnicki Raj ma jedyny i niepowtarzalny klimat.

Budowa osiedla została zakończona, a domy maja wszelkie potrzebne odbiory. W sześciu budynkach w zabudowie szeregowej i bliźniaczej mieści się osiemnaście mieszkań: po 120, 135 i 150 mkw. Trzy budynki mają po dwa mieszkania; każde z nich ma własne wejście, duży ogród (5-7 arów) i garaż. Kolejne trzy domy mieszczą po cztery lokale. Tak jak w wersji dwumieszkaniowej, tutaj również są osobne wejścia, ogrody i garaże należące do każdego z dwupoziomowych lokali. W każdym jest duży salon i kilka sypialni (ich ilość zależy od wielkości lokalu). Bardzo istotnym atutem tego miejsca jest niewygórowana cena. Metr kwadratowy kosztuje już od 2900 zł brutto. Na polskim rynku jest to oferta bardzo korzystna.

Czytaj na kolejnej stronie…

ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here