5 KOMENTARZY

  • W programie spotkanie z absolwentami –czyżby sami celebryci ?
   Ciekawa sprawa, nikt z moich znajomych nic o tym nie wie, a wszyscy chodziliśmy do tej szkoły w latach 60 nasze dzieci lata 70/80 –te.
   Może myślą ,że wymarliśmy ?

 1. Ciekawa sprawa…. Pani Dyrektor chyba przygotowuje to swieto dla siebie… kosztem dzieci i rodziców…. Kazda klasa ma obowiazek przyniesc na urodzystości po 4 blachy ciasta co daje łączną liczbę 80 blach ciasta!!!! po co? I dla kogo???? Dlaczego nagle w szkole pojawiają się sadzonki kwiatów, skoro brakuje nawet papieru toaletowego dla uczniów? Kto to swieto finansuje? dla kogo? i czyim kosztem?

 2. W pełni sie zgadzam z poprzednią wypowiedzią…i pytania nurtują mnie podobne.. Poza tym 2 .10 dzieci nie idą do szkoły i opiekę trzeba im zapewnić..

 3. W pełni zgadzam się z poprzednimi wypowiedziami. Święto zorganizowane jest chyba dla dyrekcji i znajomych Pani dyrektor, nikt z moich znajomych nie otrzymał zaproszenia.
  A co do samych obchodów święta: uważam, że samo „zmuszanie” rodziców do pieczenia ciast jest mocno nietaktowne. Brak dobrego gospodarza w tej szkole widać już od dawna. Szkoda tylko, że cierpią na tym dzieci.

ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here