Czy warto korzystać z pomocy kancelarii odszkodowawczej? Część 3.

45

Na rynku działa wiele podmiotów, które zajmują się dochodzeniem roszczeń od ubezpieczycieli na rzecz klientów, których przedstawiciele aktywnie dbają o pozyskanie klientów, którzy będą reprezentowani przed tym ubezpieczycielem. Niekiedy aktywność ta przekracza granice przyzwoitości, ponieważ potencjalni klienci są nagabywani jeszcze na miejscu wypadku, gdy trwają czynności służb, lub też w szpitalu, niemalże podczas udzielania pierwszej pomocy poszkodowanym. Ponieważ do jednego klienta potrafią dotrzeć przedstawiciele nawet kilkunastu firm i każdy z nich jest uważa, że reprezentuje najlepszą na rynku, dokonanie wyboru wydaje się być trudne. W jaki sposób zatem dokonać wyboru właściwej kancelarii? Poniżej przedstawiamy subiektywne stanowisko, na co należy zwrócić uwagę.

1. Staż rynkowy kancelarii – im dłużej firma działa na rynku, tym większe prawdopodobieństwo posiadania odpowiedniego doświadczenia biznesowego oraz wiarygodności.

2. Staż kancelarii w branży odszkodowań – może się zdarzyć, że w branżę odszkodowań „wchodzi” firma, która na rynku jest długo (pkt 1), ale o odszkodowaniach nie ma „zielonego pojęcia”. Na rynku są firmy, które w branży odszkodowawczej działają ponad 10 lat i przez ten czas obsłużyły dziesiątki tysięcy spraw u różnych ubezpieczycieli, dzięki czemu posiadają unikalną wiedzę, w jaki sposób poprowadzić sprawę klienta.

Więcej na następnej stronie…

ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here