W najnowszym numerze

657

Przedstawiamy poruszającą relację kobiety, która przeszła gehennę wojny, której przyszło zmierzyć się ze strachem, śmiercią i niepewnością jutra. Tylko u nas przeczytasz relację naocznego świadka wojny w Syrii.

Ponadto przeczytasz o sprawie Mateusza Leszczyńskiego. Czy ktoś mataczy w sprawie jego śmierci? Czy komuś zależy, żeby tej sprawy nie rozwiązać?

Tylko w NOWej przeczytasz listy, które nadeszły do redakcji, a które dotyczą kontrowersyjnej sprawy roszad w szkole muzycznej. Czy szykuje się rewolucja?

W tym numerze oddajemy w Państwa ręce kolejny dodatek tematyczny, który przygotowaliśmy z myślą o Was i Waszych urlopowych planach. Znajdziecie w nim ciekawe artykuły i porady o tematyce turystyczno – rekreacyjnej.

Dodatkowo relacja z sesji w Zawoni, interwencja w sprawie zamkniętego przedszkola w Obornikach Śląskich, nagłe ruchy kadrowe – tym razem w trzebnickim aquaparku, o utrudnieniach na drodze S5 w kierunku Wrocławia, a w cyklu ludzie z pasją – historia pewnego małżeństwa, które ze zwykłych rzeczy potrafi zrobić niezwykłe cuda.

Już w czwartek NOWa gazeta trzebnicka do kupienia w najlepszych sklepach i kioskach.

 

 

 

ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here