BAR ES 8 – nowe ciekawe miejsce tuż za granicami powiatu

1793

Kilka miesięcy temu właśnie obok węzła Łozina przy zjeździe z drogi ekspresowej S8 powstał ciekawy obiekt gastronomiczno-wypoczynkowy, w którym można zjeść, odpocząć, a nawet się pobawić.

Bar ES 8 bo o nim mowa, to odpowiedź na pragnienie odpoczynku dla zmęczonych jazdą kierowców. Strudzeni długą podróżą mają do dyspozycji 40 miejsc parkingowych dla samochodów osobowych oraz miejsca do parkowania dla długich samochodów ciężarowych.

Miejsce to oferuje możliwość zjedzenia w lokalu bądź w ogródkach piwnych zacienionych parasolkami. W menu króluje kuchnia polska i włoska. Są smaczne śniadania oraz obiady. Pyszne zapiekanki oraz prawdziwa włoska pizza na cienkim cieście. Są dostępne lżejsze dania, takie jak sałatki czy zupy dla mniej głodnych lub tych co dbają o linię. Obiady przyrządzane są ze świeżych i sezonowych składników. Karta nie jest duża, co gwarantuje, że jedzenie naprawdę jest na wysokim poziomie.

Do picia możemy zamówić herbaty oraz aromatyczne kawy, dostępny jest szeroki wybór napojów gazowanych oraz soków. Dla piwoszy ciekawe trunki nie dostępne w najbliższej okolicy.

Jasne i przestronne wnętrza gwarantują miłą atmosferę.
Jasne i przestronne wnętrza gwarantują miłą atmosferę.

Bar ES 8 to nie tylko atrakcyjny przystanek podczas podróży. Z uwagi na to, że obiekt posiada także klub, można w nim zorganizować dużą imprezę okolicznościową jak: wesele, chrzciny, urodziny – co tylko Klient sobie wymarzy.

Jest tu dostępna bardzo duża sala dla gości, mieszcząca nawet 130 osób. W weekendy organizowane są dyskoteki lub imprezy karaoke. Chętni mogą pobawić się przy muzyce tanecznej.

Tak naprawdę każdy znajdzie w tym miejscu coś dla siebie. W planach jest także plac zabaw dla dzieci oraz wkrótce gotowe miejsca noclegowe. Serdecznie zapraszamy do Baru ES 8 przy ul. Wrocławskiej 26 w Łozinie. Kontakt: 71 305 11 69.

ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here