Renata Cybulska – Kaczałko nie jest już dyrektorem GOKiS-u

2037
Renata Cybulska - Kaczałko nie jest już dyrektorem Gminnego Ośrodka Kultury i Sportu w Prusicach.

Jak dowiedzieliśmy się, z dniem 1 lipca pracę na stanowisku dyrektora GOKiS-u zakończyła dotychczasowa dyrektor jednostki. Przypomnijmy, że Renata Cybulska – Kaczałko została zatrudniona jeszcze w czasach, kiedy burmistrzem Prusic był Jan Hurkot. Przez lata była również radną powiatu trzebnickiego, w której reprezentowała interesy Prusic (jest mieszkanką gminy).

Kiedy burmistrzem został Igor Bandrowicz powiększyła się znacznie baza kulturalna i sportowa gminy. Powstał fitness (PCF), wybudowano Multitekę, a budynek GOKiS-u przeszedł gruntowny remont – powstała między innymi sala kinowa.

O to jakie były powody zwolnienia dyrektorki zapytaliśmy Igora Bandrowicza, burmistrza Prusic. – Decyzję o tym, żeby pani Cybulska – Kaczałko przestała być dyrektorem GOKiS-u podjąłem, ponieważ to ja dobieram kadry. Stwierdziłem, że nasza współpraca nie idzie w kierunku, w którym miała iść. Na razie na tym stanowisku będzie wakat – powiedział Igor Bandrowicz i dodał, że dyrektorka nie została zwolniona, a przesunięta na inne stanowisko, do Multiteki. – To wszystko, co mogę powiedzieć – zakończył rozmowę burmistrz.

Niestety nie udało się nam skontaktować z byłą już dyrektor. Nie odbiera telefonu, a jak poinformowano nas w GOKiS-ie, również w ośrodku nie była uchwytna.

1 KOMENTARZ

ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here