Popisy na scenie Pod Wiszniakiem

79

Pomimo niepewnej pogody uczniowie szkół z Gminy Wisznia Mała stawili się w komplecie. Na scenie zaprezentowano wiele talentów. W pokazie zaprezentowano taniec towarzyski, nowoczesny, break dance. Nie brakowało również śpiewu solo i chóralnego.

Ciekawą propozycją była pantomima w wykonaniu dziewcząt z gimnazjum Publicznego w Szewcach. Duże zainteresowanie wzbudził też pokaz karateków – uczniów ze szkoły w Krynicznie trenujących w Dolnośląskim Klubie Karate „Jinkaku Kansei”pod kierunkiem Dawida Graczyka.

Wdzięcznie zaprezentowali się też młodsi uczniowie Szkoły Podstawowej w Szewcach ćwiczących w Ogólnopolskiej Szkółce Tańca i Dobrych Manier HAJDASZ. Wszyscy uczestnicy pokazu byli świetnie przygotowani i bardzo przejęci występem na scenie przed tak dużą i wymagającą publicznością. Pomimo lekkiego zdenerwowania wywołanego artystyczną tremą sprostali wymaganiom publiczności i pokazali się z jak najlepszej strony udowadniając, że są doskonałymi kandydatami na przyszłych artystów.

Festiwal Szkół cieszy się dużym zainteresowaniem. Popisy uczniów obserwowała duża publiczność z włodarzami gminy na czele. Po występach zmęczeni młodzi artyści mogli zregenerować siły przy kiełbasce popitej coca – colą, albo poprawić sobie samopoczucie watą cukrową. Mogli także przyglądać się rozgrywanemu w pobliżu Pucharowi Polski w Dogtrekkingu .

ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here