PRINTEMPO zagra w Żmigrodzie

61

Miejsce: Baszta w Zespole Pałacowo – Parkowym w Żmigrodzie

Data: 17.07.2015

Godzina: 20:00

Wjazd: 7zł

Drodzy melomani, po ostatnim Doomed City Night, który odbył się w ruinach pałacu Hatzfeldów, tym razem wrócimy w cztery ściany, aby zanurzyć się w dźwięki Nu jazzu i trip hopu w wykonaniu PRINTEMPO.

PRINTEMPO, czyli Grzegorz Jurga debiutował w 2009 roku płyta „Printempo”. Był to powrót do czasów kiedy muzyka z gatunku down tempo była na topie. Wolne i nostalgiczne, ale jakże emocjonalne dźwięki wprowadzają słuchacza w swoisty letarg, podczas którego nic poza muzyką się nie liczy. Po 5 latach PRINTEMPO wrócił z kolejną płytą, na której znalazło się 25 kawałków, pięknych instrumentalnych wycinków muzyki, które zabierają słuchacza w cudowną podróż po niezwykle wrażliwych zakątkach własnej osobowości. Muzycy z zespołu fantastycznie potrafią łączyć style muzyczne, w ich twórczości znajdziemy elementy wyżej wspomnianego przeze mnie nu jazzu, trip hopu, ale również chillout’u. Istna gratka dla lubiących spokojne rytmu, chociaż nie zabraknie też trochę żywszych kawałków.

Wraz z PRINTEMPO zagra również SYFON, to jednoosobowy projekt Michała „Wieszaka” Heluszki, którego podstawą jest muzyka, a dokładnie dźwięki pozyskiwane z niekonwencjonalnego źródła – przekonwertowanych plików z komputerowych programów operacyjnych oraz plików graficznych, np. JPG. Muzyce towarzyszy wokal utrzymany w klimacie post-rapu, recytacji czy rapu. Syfon to także grafiki, poezja czy art-video towarzyszące utworom.

UWAGA: Lista miejsc ograniczona, prosimy o rezerwację telefoniczną pod nr 792 650 450

ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here