Wakacyjne zajęcia dla dzieci

729

Trzebnica

Fundacja „Dzieci Ponad Wszystko” w lipcu zaprasza dzieci na półkolonie. Dla dzieci w wieku od 7 do 13 lat przewidziane są trzy turnusy, dla dzieci w wieku od 9 do 15 lat zaplanowano jeden turnus. Organizatorzy zapewniają całodzienne wyżywienie i ubezpieczenie NW. W programie są zajęcia sportowe, gry i zabawy, zajęcia plastyczne, wyjazd do ZOO. Udział w zajęciach jest odpłatny.
Trzebnicki Park Wodny „Zdrój” organizuje dla dzieci i dorosłych pięciodniowe kursy nauki i doskonalenia pływania. Kursy są odpłatne.

Oborniki Śląskie

Obornicki Ośrodek Kultury w lipcu i sierpniu zaprasza dzieci na szereg zajęć. W programie znajdą się; gry, zabawy, zajęcia plastyczne, warsztaty teatralne i wiele innych. Zajęcia są odpłatne.
Można wykupić karnet miesięczny. OOK zaprasza też na „Spotkania w Parku” w niedzielę 5, 12 i 26 lipca oraz 9 sierpnia, a także w soboty 1 i 29 sierpnia.
Wśród bogatej oferty zajęć każdy znajdzie coś dla siebie: będą warsztaty taneczne, recyklingowe i bębniarskie, koncerty, teatrzyk i dużo innych atrakcji.

Zawonia

Gminny Ośrodek Kultury zaprasza na imprezy na rozpoczęcie i zakończenie wakacji, w czasie których przewidziano zabawy, grę terenową, koncerty i inne imprezy towarzyszące W dniach 20 – 30 lipca dzieci w wieku od 6 do 12 lat będą mogły uczestniczyć w pięciodniowych półkoloniach. Planowane są dwa takie turnusy. Odpłatność za nie wyniesie 70 złotych za tydzień.
W programie turnusu znajdą się zabawy artystyczne, będzie również możliwość doskonalenia znajomości języka angielskiego.
W każdy wakacyjny wtorek organizowane będą wyjazdy do kina, a w piątki uruchomione zostanie „kino pod chmurką”.

ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here