Aquagród w Żmigrodzie już zaprasza

1301

Doprowadzenie kąpieliska do stanu użytkowania wymaga starannej pielęgnacji całego obiektu. Po okresie zimowym z basenu została spuszczona woda, po czym dokładnie oczyszczono niecki.

Z biegiem czasu dokonano kolejnych czynności, które miały znaczenie w prawidłowym funkcjonowaniu i użytkowaniu kąpieliska. Uruchomiono urządzenia techniczne sterujące trzema basenami, przeprowadzono przegląd techniczny instalacji wodnej do sterowania atrakcjami w komorach basenowych, skontrolowano pod względem technicznym wszystkie zjeżdżalnie, sprawdzono instalacje wentylacyjne w budynku szatniowo-sanitarnym, jak również wykonano montaż zewnętrznych przebieralni i naprawiono barierki okalające kąpielisko oraz przetestowano atrakcje basenowe i skontrolowano dozowania podchlorynu, ph i koagulantu.

Te ostatnie czynności musiały być niezwykle dokładnie przeprowadzane, aby basen został dopuszczony do użytkowania przez sanepid.

Jak się okazało testy zostały zaliczone pozytywnie i na początku czerwca, dokładnie w Dniu Dziecka Zespół Placówek Kultury w Żmigrodzie postanowił zainaugurować sezon letni. Choć obiekt był już gotowy do użytku dwa tygodnie wcześniej, to z niecierpliwością wyczekiwano sprzyjających warunków atmosferycznych.

Z dnia na dzień słoneczko coraz bardziej się rozgrzewało, a kulminacyjny moment miało w sobotę. Upalny dzień skusiła do przybycia nie tylko lokalną społeczność, ale również mieszkańców Rawicza, Trzebnicy, Obornik Śląskich, czy nawet Wrocławia.

CENNIK AQUAGRODU:

Bilet normalny: 10 zł (po godz. 16. – 6 zł)

Bilet ulgowy: 5 zł (po godz. 16 – 3 zł; z biletu ulgowego mogą korzystać dzieci i młodzież ucząca się oraz studenci do 25 roku życia)

Rodzic + dziecko: 12 zł

Rodzic + dwójka dzieci: 16 zł

Rodzice + dziecko: 21 zł

Rodzice + dwójka dzieci: 24 zł

Każde następne dziecko: 3z ł

Bilet dla osób 40+: 4 zł (dotyczy wtorków i czwartków w godz. 19 – 20).

 

Karnety dla dzieci:

Karnet imienny na 5 wejść: 20 zł

Karnet imienny na tydzień: 25 zł

Karnet imienny na 2 tygodnie: 50 zł

Karnet imienny na miesiąc: 100 zł.

 

Karnety dla dorosłych:

Karnet imienny na 5 wejść: 40 zł

Karnet imienny na tydzień: 50 zł

Karnet imienny na 2 tygodnie: 100 zl

Karnet imienny na miesiąc: 200 złotych.

ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here