Największy wybór prezentów jest w Klamarze

443
Sklep oferuje szeroki wybór zabawek, a także innych artykułów dziecięcych.

Sklep Klamar jest największym w powiecie trzebnickim punktem sprzedaży akcesoriów, ubrań i zabawek dla pociech w różnym wieku.

Dlatego właśnie warto odwiedzić przed Dniem Dziecka sklep przy ul. PKWN 29 w Żmigrodzie.

Mamy bardzo duży wybór markowych wózków dziecięcych, łóżeczek, fotelików, ubrań wysokiej jakości –  na różne okazje, zarówno dla dziewczynek, jak i chłopców – mówi Zbigniew Kmieciak, właściciel sklepu i dodaje, że jest autoryzowanym przedstawicielem marki WADER, jednego z największych i najsolidniejszych dostawców zabawek dla dzieci w różnym wieku.

Szeroki asortyment zabawek wielu firm, takich jak: Lego, Trefl, Disney, Mattel, Fisher Price i wielu, wielu innych, pozwoli wybrać upominek dla każdego dziecka.

Co więcej, nasz asortyment można sprawdzić i obejrzeć nie tylko w sklepie stacjonarnym, ale i w internetowym na stronie www.klamar.eu. 

Dla zamawiających mamy dodatkową niespodziankę – na terenie powiatu trzebnickiego zamówienia dowozimy bezpłatnie własnym transportem – mówi właściciel Klamaru.

Osoby, które zrobią zakupy i okażą kupon rabatowy wydrukowany w NOWej gazecie, na stronie tuż przy zdjęciach nowo narodzonych dzieci, otrzymają 10 procent rabatu na całe zakupy.

ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here