Dobre występy naszych zawodników na zawodach MMA

659
Turniej mieszanych sztuk walki w Obornikach

Niemal wszystkie walki w turnieju były na bardzo wysokim poziomie. Potyczki były szybkie i agresywne, było na co popatrzeć – większość walk kończyła się przez nokaut lub poddanie. Tylko niektóre były rozstrzygane decyzją sędziów. Na ringu mogliśmy zobaczyć dużo potu i krwi – licznej publiczności bardzo się to podobało.

Zawody w porównaniu do ubiegłorocznej edycji zorganizowane były z większym rozmachem. Zobaczyć można było znacznie więcej sponsorów i profesjonalnych zawodników. Organizatorami zawodów byli bracia Łukasz i Miłosz Borowscy.

Prezentujemy najlepsze wyniki reprezentantów naszego powiatu:

Drugie miejsce na macie w kategorii do 93 kg zajął Łukasz Stec. W kategorii full contact do 77 kg trzecie miejsce zajął Maciej Galicki. W kategorii „pierwszy krok” do 84 kg wygrał Kamil Siekirka.

W kategorii open drugie miejsce zajął Mateusz Kusztal. W dyscyplinie BJJ do 61 kg wygrał Mariusz Janiak, do 77 kg drugie miejsce zajął Kamil Siekirka, do 93 kg – wygrał Piotr Kuczowski, a trzecie miejsce zajął Michał Chudy. W kategorii BJJ open drugie miejsce zajął Mateusz Kusztal, a trzecie – Krzysztof Sanecki i Paweł Gulik.

 

ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here