Kurzbach Tropy już w tę sobotę

140
Zadaniem uczestników będzie przejść trasę w jak najkrótszym czasie i odnaleźć ukryte przez organizatorów punkty.

Impreza, która posiada już swoją tradycję ma charakter rekreacyjnej wycieczki – pieszej lub rowerowej na jednej z wybranych tras. Będą one przebiegać w terenie płaskim i pagórkowatym; ścieżkami lub drogami gruntowymi i utwardzonymi; w znacznej części wśród lasów.

Decyzję o wyborze trasy uczestnik podejmuje w momencie odbioru pakietu startowego.

Istnieje możliwość zmiany trasy w trakcie rajdu, przy czym o tym fakcie należy powiadomić organizatora niezwłocznie po przekroczeniu linii mety.

Wszyscy uczestnicy wyruszą na trasy o tej samej godzinie i poruszać będą się w terenie samotnie lub w grupach. Baza rajdu (wraz ze startem i metą), znajdować się będzie w Skansenie Maszyn Rolniczych w Borówku.

Na godz. 9 zaplanowano otwarcie bazy rajdu,

przyjmowanie uczestników, na 10.45 odprawę techniczną uczestników, rozdanie map z trasami i kart kontrolnych, o godz.11 odbędzie się start wspólny na wszystkich dystansach, a na 18 zaplanowano zamknięcie mety i bazy rajdu, ogłoszenie wyników.

Startowac można na następujących dystansach:

„Cipisek” – trasa piesza/rowerowa poniżej 10 km, dla dzieci pod opieką dorosłych; „Rzezimieszek” – trasa piesza, 10-15 km; „Zakapior” – trasa piesza, około 20 km; „Prawdziwy Zbój” – trasa rowerowa, około 40 km. Istnieje możliwość zapisania się w dniu imprezy, w biurze zawodów, jednakże w tym przypadku organizator nie gwarantuje pakietu startowego.

W razie pytań można dzwonić do organizatora na numer  +48 782 643 775.

W tym roku na każdej z tras pierwsze 3 miejsca są nagradzane pucharami, wśród wszystkich uczestników którzy zostaną na zakończeniu zostanie rozlosowany tablet.

ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here