Kuraszków pokonał Krzyżanowice

778

W minioną niedzielę, na murawie w Kuraszkowie rozegrano mecz miejscowego Dębu z LKS Krzyżanowice. Po bardzo szybkim i zaciętym spotkaniu, goście musieli uznać wyższość gospodarzy.

– Spotkanie przebiegało w miłej atmosferze – mówi Waldemar Brożyna, prezes kuraszkowskiego klubu i dodaje, że od samego początku odbywało się tak jak gospodarze zaplanowali.

Mecz układał się pod nasze dyktando i w rezultacie wygraliśmy 3:1. Do przerwy było 2:1. Dla naszego zespołu  bramki strzelili: w 23 minucie Jakub Niedziela, w 28 minucie Wojciech Grala. W 44 minucie gola zdobyli nasi przeciwnicy i wynik do przerwy wynosił 2:1. W drugiej połowie, w 55 minucie strzelił Karol Deckert i ustalił wynik spotkania – mówi Waldemar Brożyna i dodaje: – Jestem zadowolony z przebiegu meczu, bo był dosyć szybki. Można powiedzieć, że był to mecz na szczycie, bo spotkały się trzecie w tabeli Krzyżanowice z piątym Dębem.W pewnym sensie zrewanżowaliśmy się Krzyżanowicom za porażkę z jesieni. Cieszy, że zawody były bardzo dobrze sędziowane; była tylko jedna czerwona kartka dla przeciwników za faul na nogi i jedna żółta dla nas, ale mecz był czysty, bez złośliwości. Na kolejne spotkanie jedziemy do Kryniczna i rozegramy je w niedzielę o godz.11. Do końca sezonu już będziemy mieli przeciwników z górnej półki – mówi Waldemar Brożyna.