Marihuanę trzymał w aucie i w tapczanie

224

Jak podaje Iwona Mazur, oficer prasowy Komendy Powiatowej Policji w Trzebnicy, w poprzednim tygodniu funkcjonariusze z zespołu patrolowo-interwencyjnego trzebnickiej komendy sprawdzając okolice ogródków działkowych zauważyli pojazd osobowy, a w nim siedzących mężczyzn, którzy na widok radiowozu zaczęli się nerwowo zachowywać.

– Funkcjonariusze postanowili dokładnie sprawdzić, co jest powodem ich nagłej reakcji. W trakcie kontroli samochodu, pod skórzanym okryciem drążka zmiany biegów odnaleziono woreczki strunowe z zawartością suszu oraz nasionami konopi. Po sprawdzeniu testerem okazało się, że to marihuana. W związku z tym policjanci zatrzymali 24-latka – mówi policjantka i dodaje, że prowadząc dalsze czynności w tej sprawie funkcjonariusze w miejscu zamieszkania podejrzanego znaleźli  kolejne narkotyki w postaci marihuany, która była ukryta w tapczanie, w torbie ze sprzętem fotograficznym.

Na podstawie zgromadzonego materiału dowodowego, 24-letniemu mężczyźnie przedstawiono zarzuty popełnienia przestępstw związanych z posiadaniem środków odurzających. O jego dalszych losach zdecyduje sąd. Za posiadanie narkotyków grozi kara do 3 lat pozbawienia wolności – powiedziała policjantka.

ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here