Policjanci uratowali niedoszłego samobójcę

174

Jak podaje Iwona Mazur, oficer prasowy Komendy Powiatowej Policji w Trzebnicy, 4 maja, tuż po godz. 22 dyżurny trzebnickiej jednostki został poinformowany przez funkcjonariuszy Komisariatu Policji Warszawa Wawer o planowanej próbie samobójczej, której miał dokonać młody mieszkaniec powiatu trzebnickiego.

Więcej po zalogowaniu lub w wydaniu papierowym.

[hidepost=0]

Policjanci z Warszawy ustalili, że młody człowiek zamierza targnąć się na swoje życie. Mężczyzna na portalu internetowym opowiedział o tym co planuje. Z przeprowadzonych ustaleń wynikało, że jest to osoba z powiatu trzebnickiego. Informacja o tym natychmiast została przekazana do Komendy Powiatowej Policji w Trzebnicy. Funkcjonariusze we wskazanym, wytypowanym miejscu zastali 21-letniego mężczyznę – mówi Iwona Mazur i dodaje, że mężczyzna był w złym stanie psychicznym i miał obrażenia na ciele.

Wezwane na miejsce pogotowie ratunkowe udzieliło mężczyźnie pomocy medycznej – nie wymagał on hospitalizacji. Podczas interwencji wyczuwalna była od mężczyzny woń alkoholu. Przeprowadzone badanie wykazało u niego prawie 0,9 promila alkoholu w organizmie. Mężczyzna został zatrzymany, a po wytrzeźwieniu zajęli się nim lekarze – dodaje policjantka.

To już kolejny przypadek, kiedy policjanci ratują życie niedoszłemu samobójcy, który o swoich planach informował na portalach społecznościowych. Niemal identyczna sprawa rozegrała się na terenie naszego powiatu w ubiegłym roku. [/hidepost]

ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here