Nowe stanowiska urzędników

1198
Krzysztof Rudzki

Zdecydowanie najwięcej urzędników straciło pracę po zwolnieniach w Starostwie Powiatowym w Trzebnicy. Jeszcze zanim w powiecie doszło do prawdziwego personalnego trzęsienia ziemi, z pracy w starostwie zrezygnował Krzysztof Rudzki, zatrudniony w powiatowej oświacie. Przypomnijmy, że przed podjęciem pracy w starostwie Krzysztof Rudzki zajmował się gminną oświatą w Obornikach Śląskich. Został jednak zwolniony przez ówczesnego burmistrza Sławomira Błażewskiego, jak się okazało niezgodnie z prawem. Po zwolnieniu został zatrudniony w trzebnickim starostwie, a tuż po wyborach zmienił pracodawcę i powrócił do Urzędu Miejskiego w Obornikach Śląskich, gdzie pracuje na stanowisku inspektora ds. oświaty.

Nowe stanowiska urzędników
Dominika Łasica

Jedną z pierwszych zwolnionych w starostwie osób była Dominika Łasica, która pracowała na stanowisku zastępcy naczelnika wydziału inwestycyjno – technicznego. Zajmowała się nie tylko inwestycjami; była również przewodniczącą komisji do spraw zarządzania ruchem na drogach gminnych oraz powiatowych. Po zwolnieniu urzędniczka bardzo szybko znalazła nową pracę w Urzędzie Miejskim w Obornikach Śl., gdzie wygrała nabór na stanowisko ds. pozyskiwania środków zewnętrznych.

Z obornickiego urzędu odszedł natomiast Artur Olszewski, pracownik wydziału promocji, który wcześniej zajmował się również gminną oświatą. Obecnie pracuje on w urzędzie w Szlichtyngowej i pełni funkcję kierownika referatu projektów zewnętrznych, zamówień publicznych i promocji.

Wiktor Lubieniecki przejął obowiązki wiceburmistrz Kazimiery Rusin
Wiktor Lubieniecki przejął obowiązki Kazimiery Rusin

W poprzednim wydaniu informowaliśmy również o tym, że były dyrektor Szpitala im. św. Jadwigi Śląskiej, Wiktor Lubieniecki przejął obowiązki wiceburmistrz Prusic Kazimiery Rusin, która, jak poinformował burmistrz Igor Bandrowicz, przybywa na zwolnieniu lekarskim.

 

ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here