„Pogodę trzeba mieć w sobie”

723

Na koncercie usłyszeć można było głównie pieśni papieskie i religijne. Dorota zaśpiewała także kilka piosenek ze swoich trzech płyt o tytułach: „Ida”, „Kamyk zielony” i „Teraz”. Zaprezentowana muzyka była bardzo różnorodna – od powolnych ballad po mocniejsze utwory; wszystkie w wersjach akustycznych.

Koncert w Złotowie
Koncert w Złotowie

Po koncercie, artyści zostali nagrodzeni przez liczną widownię kwiatami i brawami. Ksiądz proboszcz Waldemar Kontek podsumował występ Doroty Osińskiej słowami – „małe ciało, wielki duch”. Wychodząc z kościoła, w rozmowach słuchaczy, usłyszeć można było słowa uznania dla artystów.

\"Pogodę trzeba mieć w sobie\"

Dorota Osińska, to aktorka i piosenkarka pochodząca z Trzebnicy. Na co dzień występuje w teatrze Rampa w Warszawie. W 2013 roku zajęła drugie miejsce w programie The Voice of Poland, emitowanym w TVP 2. Jej płyty można kupić w Polsce oraz na terenie Stanów Zjednoczonych.

\"Pogodę trzeba mieć w sobie\"

Towarzyszący artystce Paweł Stankiewicz to pochodzący z Olsztyna gitarzysta, kompozytor, aranżer i autor tekstów. Współpracował z wieloma znanymi muzykami, m. in. z Pawłem Kukizem i Michałem Bajorem. Jego utwory można usłyszeć w serialu „Tango z aniołem”. Wykonuje je także m.in. Kabaret Moralnego Niepokoju.

ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here