Będzie remont drogi w Zajączkowie

785
Prace remontowe rozpoczną się w maju.

Dzięki temu zostanie przeprowadzony remont drogi powiatowej od Zajączkowa do Kotowic. Już w połowie marca tego roku Arkadiusz Poprawa, burmistrz Obornik Ślaskich podpisał umowę o dofinansowanie na realizację tego zadania, którego zakończenie planowane jest na październik 2015 roku, po podpisaniu umowy z wykonawcą, który zostanie wybrany w ogłoszonym właśnie przetargu nieograniczonym. W ramach projektu wykonany zostanie remont drogi na długości 1850 mb, łączącej miejscowości: Zajączków i Kotowice.

5 KOMENTARZY

  1. A co z drogą Oborniki Śl.-Pęgów ???? Do cholery jasnej ile mozna sie o nia prosic??? Ta trasa grozi nam kierowcom !!!!!

  2. Czekamy na remont „drogi” Oborniki Śląskie-Golędzinów, oraz Golędzinów-Pęgów, bo nie wydaje mi się, aby droga wspomniana w artykule była szczególnie kluczową dla rozwoju powiatu.

  3. Zapytaliśmy już Dolnośląską Służbę Dróg i Kolei czy i kiedy planuje remont odcinka drogi Oborniki Śląskie – Pęgów i czekamy na odpowiedź.
    Jak tylko uzyskamy informacje, to opublikujemy je w wydaniu papierowym.

  4. Tym którym nie podoba się stan dróg w powiecie proponuje przejazd przez Rościsławice – najbardziej zniszczona nawierzchnia i brak widoków na zmianę tego stanu rzeczy.

ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here