Dealer handlujący narkotykami zatrzymany

597

W poprzednim tygodniu, policjanci wydziału kryminalnego z trzebnickiej komendy powiatowej, po pracy operacyjnej, znaleźli i  zatrzymali 32 – letniego mężczyznę podejrzanego o handel narkotykami.

W  mieszkaniu podejrzanego funkcjonariusze znaleźli i zabezpieczyli marihuanę, MDMA (substancji psychoaktywnej – przyp. red.) oraz tabletki ekstazy. Ponadto zabezpieczono akcesoria służące do porcjowania środków odurzających, wagę elektroniczną i pieniądze – podaje Iwona Mazur, oficer prasowy Komendy Powiatowej w Trzebnicy i dodaje, że na podstawie zebranego w tej sprawie materiału, dealer usłyszał łącznie 6 zarzutów za posiadanie i handel narkotykami.

W toku prowadzonego śledztwa, funkcjonariusze ustalili także trzy inne osoby w wieku od 19 do 21 lat, które kupowały od podejrzanego narkotyki. Zatrzymani mężczyźni również usłyszeli zarzuty posiadania środków odurzających. Przypomnijmy, że w świetle obowiązujących przepisów ustawy o przeciwdziałaniu narkomanii, za posiadanie narkotyków grozi kara do 3 lat, natomiast za handel nimi do 10 lat pozbawienia wolności – mówi policjantka.

ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here