Zwyciężyli jednym punktem

53

Spotkanie zaczęło się pomyślnie dla Boru, który w pierwszej minucie prowadził już  2:0. Jednak przez większość pierwszej połowy oborniczanie nie radzili sobie, zarówno w obronie, jak i w ataku, więc przewaga była tylko jednym punktem. Na końcu pierwszej połowy zawodnicy MKS wywierali bardzo dużą presje na zawodnikach Boru i wywalczyli remis 9:9.

Druga połowa zaczęła się dość pechowo dla Boru i Żagiew objęła prowadzenie 12:10, ale oborniczanie w porę wzięli się w garść i mecz nadal toczył się tak jak w pierwszej połowie z przewagą 1 punktem dla Boru. I tak zostało do końca – po bardzo wyrównanej walce zwyciężyli młodzi szczypiorniści z Obornik.

MiniSPR „Bór” Oborniki Śląskie: Karol Rejman, Patryk Kowalski (2), Janek Wróblewski, Kamil Wróbel (1), Adrian Mirecki, Karol Raduchowski, Hubert Głodowski (7), Bartłomiej Głodowski (7), Jakub Bagiński (5), Maksymilian Rudnicki, Jakub Trocki i Milan Fiłon.

Trener: Przemysław Bagiński.